? Rezervasyon - Erzurum Öğretmenevi
nfl kleding

Rezervasyon

Rezervasyon

0 442 235 45 25 rezervasyon hattını arayarak, konaklama durumu hakkında bilgi alınız. İsteğinize uygun odamız müsait ise ikinci adıma geçiniz. Odaların doluluk oranı hakkında bilgi almadan diğer adıma geçmeyiniz.

Rezervasyon bölümü ile müsait oda olup olmadığını teyit ettikten sonra Halk Bankası Erzurum Öğretmenevi IBAN Numarası olan TR 0900 0120 0934 2000 1026 0447 nolu IBAN'a konakalama bedelini ödeyiniz ve dekontu alarak (elektronik ortamda) üçüncü adıma geçiniz.

IBAN numarasına (2. adım) yaptığınız ödemeye ilişkin dekontu, 0 442 233 15 18 nolu faksa veya rezervasyon@ogretmenevi.com.tr mail adresine gönderiniz ve dördüncü adıma geçiniz.

İlgili dekontu faks çektikten veya mail adresine gönderdikten sonra 0 442 235 45 25 nolu telefon hattı ile görüşerek rezervasyonunuzu teyid ediniz.

M.E.B. Öğretmenevi, Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Uygulama Yönergesi 13. Madde 5. Fıkrası:

Doğrudan, internet, telefon veya diğer iletişim araçları ile kuruma önceden rezervasyon yaptıranlardan,
a) Bir günlük konaklama ücreti nakit veya kredi kartı veya kurum banka hesap numarasına yatırılmak suretiyle tahsil edilir.
b) Konaklama rezervasyonlarını mazeretleri nedeniyle iptal ettirmek isteyenlere, konaklama tarihinden 3 gün önce; düğün, konferans gibi büyük organizasyon gerektiren rezervasyonlarda ise en az 30 gün önce kuruma bildirilmesi halinde tahsil edilen ücret iade edilir.
c) Konaklama mücbir sebeplerle erken sonlandırılmak istendiğinde ve en geç saat 10.00 itibariyle kuruma bildirildiğinde, konaklanmayacak günlere ait ücret iade edilir.
ç) Rezervasyon iptali usulüne uygun yapılmadığı takdirde ücret iade edilmeyerek kuruma gelir kaydedilir ve rezervasyon kurum tarafından iptal edilir.

Yukarıdaki işlemler haricinde hiçbir türlü rezervasyon alınmayacaktır.

Hızlı Menü