Erzurum Öğretmenevi
ERZURUM ÖĞRETMENEVİNE HOŞGELDİNİZ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

KONAKLAMA:

PANDEMİ SÜRCİNDEN DOLAYI ODALARIMIZIN TEMİZLİĞİ,HAVALANDIRMASI VE DEZENFEKTE İŞLEMLERİ BİRAZ DAHA UZUN SÜRMESİNDEN  DOLAYI ODALARIMIZA GİRİŞ SAATİ 15:00 BULABİLMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

1-Odalarımız Suit,Double,Tek,Dabl+Tek 2 ve 3 kişilik oda şeklindedir.2 ve 3 kişilik odalarımız paylaşımlı olarak verilr..

2-9 yaş (108 ay) üzeri çocuklar ücrete tabidir.9 yaş altı çocuklardan ayrı yatak talep edilmediği müddetçe

ücret alınmaz.

3-Odalara misafir alınamaz ve yiyecek çıkarılamaz.

4-18 yaş altı misafirler bireysel olarak konaklama yapamaz.

5-Konaklama ünitelerinden faydalanmak isteyenlere,Kimlik Bildirme Kanunu’na göre işlem yapılır ve

girişte “konaklama belgesi” düzenlenir.

6-Aile olarak konaklayacak misafirlerden evlilik cüzdanı ibraz etmeleri istenir. Belge ibraz edilemez ise rezervasyon iptal edilir. Kurumdan ücret iadesi talep edilemez.

7-Kurum konaklama ünitelerinde , tüm kamu çalışanı ve yakınları ile diğer misafirler olmak üzere Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde belirtilen şekilde ücret uygulanır.( Kamu personelinden kendi öz; anne, baba, eş ve çocukları faydalandırılır.)

8-Misafirler, otele varış saatleri ne olursa olsun odaların temizlik sürecinin tamamlanması zaman alabileceği için oda teslimatının  gün yoğunluğuna göre değişebileceğini baştan kabul eder.

9-Çıkış günü  tesisten ayrılış saatine bakılmaksızın odaların en geç  saat 10:00’da boşaltılması gerektiğini, aksi takdirde bir günlük ücret talep edileceğini baştan kabul eder.

10- Evcil olsun veya olmasın hayvanlar tesislere alınmaz.

11- Kokan, akan, yanıcı ve patlayıcı vasıflar taşıyan, çevresine rahatsızlık veren eşyalar; kesici, delici ve ateşli silahlar tesislere sokulmaz.

12-Misafir konaklama sırasında kurumda bulunan demirbaşlara verdiği zararlardan ve dolayısıyla zararların giderilmesinden sorumlu olduğunu peşinen kabul eder.

13-Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin  tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir. 

14-Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde;(örnek:2 gece rezervasyon yapılıp 1 gece konaklayıp ikinci gece çıkış yapılmak istenildiğinde) en geç 11:00 kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı %20 kesintili olarak iade edilir.

15-Konaklama tarihinde iptal ve erteleme yapılamaz.

KİŞİ SAYISI