Erzurum Öğretmenevi
ERZURUM ÖĞRETMENEVİNE HOŞGELDİNİZ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

KONAKLAMA:


1- 25-04-2023 TARİHİNDEN İTİBAREN FİYATLARIMIZA AÇIK BÜFE KAHVALTI DAHİLDİR. 

2-Odalarımız Suit,Double,Tek,Dabl+Tek 2 ve 3 kişilik oda şeklindedir.2 ve 3 kişilik odalarımız paylaşımlı olarak verilir.. 
 
3-%50 İNDİRİMLİ KONAKLAMA YAPILABİLMESİ İÇİN  MEB PERSONELİ OLDUĞUNUN İBRAZ EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

4-9 yaş (108 ay)  ve üzeri çocuklar ücrete tabidir.9 yaş altı çocuklardan ayrı yatak talep edilmediği müddetçe

ücret alınmaz.

5-Odalara misafir alınamaz ve yiyecek çıkarılamaz.

6--MİSAFİRLER, OTELE VARIŞ SAATLERİ NE OLURSA OLSUN ODALARIN TEMİZLİK SÜRECİNİN TAMAMLANMASI ZAMAN ALABİLECEĞİ İÇİN ODA TESLİMATININ  GÜN YOĞUNLUĞUNA GÖRE DEĞİŞEBİLECEĞİNİ BAŞTAN KABUL EDER.

7-Konaklama ünitelerinden faydalanmak isteyenlere, Kimlik Bildirme Kanunu’na göre işlem yapılır ve

girişte “konaklama belgesi” düzenlenir.

8-Aile olarak konaklayacak misafirlerden evlilik cüzdanı ibraz etmeleri istenir. Belge ibraz edilemez ise rezervasyon iptal edilir. Kurumdan ücret iadesi talep edilemez.

9-Kurum konaklama ünitelerinde , tüm kamu çalışanı ve yakınları ile diğer misafirler olmak üzere Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde belirtilen şekilde ücret uygulanır.( Kamu personelinden kendi öz; anne, baba, eş ve çocukları faydalandırılır.)

10-18 yaş altı misafirler bireysel olarak konaklama yapamaz.

11-Çıkış günü  tesisten ayrılış saatine bakılmaksızın odaların en geç  saat 10:00’da boşaltılması gerektiğini, aksi takdirde bir günlük ücret talep edileceğini baştan kabul eder.

12- Evcil olsun veya olmasın hayvanlar tesislere alınmaz.

13- Kokan, akan, yanıcı ve patlayıcı vasıflar taşıyan, çevresine rahatsızlık veren eşyalar; kesici, delici ve ateşli silahlar tesislere sokulmaz.

14-Misafir konaklama sırasında kurumda bulunan demirbaşlara verdiği zararlardan ve dolayısıyla zararların giderilmesinden sorumlu olduğunu peşinen kabul eder.

15-Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin  tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir. 

16-Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde;(örnek:2 gece rezervasyon yapılıp 1 gece konaklayıp ikinci gece çıkış yapılmak istenildiğinde) en geç 11:00 kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı %20 kesintili olarak iade edilir.

17-Konaklama tarihinde iptal ve erteleme yapılamaz.

18-Öğrenciler kamu fiyatı tarifesi üzerinden faydalandırılır.

KİŞİ SAYISI